Ubezpieczenia komunikacyjne

Autoryzowany Serwis BMW AUTO RAWSKI, w ramach ubezpieczeń komunikacyjnych, współpracuje z kilkoma największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy pragną rozsądnie dysponować pieniędzmi przeznaczonymi na ubezpieczenie swoich pojazdów.

ubezpieczenia komunikacyjne

Naszym Klientom oferujemy pakiety ubezpieczeniowe towarzystw:

 • TUiR ALLIANZ S.A.,
 • PZU S.A.,
 • GENERALI GROUP.

Firma Allianz oferuje bardzo atrakcyjne pakiety ubezpieczeń w zakresie wszystkich pojazdów. W naszej ofercie znajdują się:

 • ubezpieczenia BMW OC i AC przeznaczone dla samochodów nowych i używanych,
 • ubezpieczenia MINI OC i AC dla samochodów nowych i używanych,
 • ubezpieczenia dla motocykli BMW,
 • ubezpieczenia GAP – Guaranteed Asset Protection stworzone na wypadek straty finansowej związanej ze zniszczeniem lub kradzieżą pojazdu,
 • ubezpieczenia związane z ochrona prawną.

PZU S.A. oferuje naszym Klientom bardzo korzystne opusty. Na szczególną uwagę zasługują:

 • do 25% rabatu na ubezpieczenie samochodów, których wartość przekracza 150 tys. złotych,
 • do 15% rabatu dla Klientów, którzy zrezygnowali z usług innych towarzystw na rzecz oferty PZU,
 • bezpłatne utrzymanie stałej wartości samochodu do 5 roku eksploatacji.

Generali Group naszym Klientom proponuje natomiast rabat dla wszystkich Klientów ubezpieczających pojazdy o wartości przekraczającej 90 tys. zł (rabat jest uzależniony od marki i wieku pojazdu).

Wszystkim Klientom, którzy podpiszą u nas umowę ubezpieczenia pojazdu, wykonamy przegląd samochodu BMW lub MINI w promocyjnej cenie 95 zł netto. Gwarantujemy profesjonalną i sprawną obsługę.

Zapraszamy do kontaktu:

Agnieszka Rawska

Agnieszka Rawska

Asystentka Serwisu
Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Monika Rawska

Specjalista ds. Sprzedaży Ubezpieczeń

Formularz Kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.