Obsługa flot firmowych

Autoryzowany Serwis BMW AUTO RAWSKI realizuje usługi w zakresie kompleksowej obsługi flot samochodowych. Zatrudnieni w naszej firmie wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści dysponujący najnowocześniejszym sprzętem to gwarancja doskonałych usług.

obsługa flot firmowych

Nasz serwis zapewnia dogodne terminy napraw oraz szereg usług usprawniających serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. A wszystko na najwyższym poziomie i w bardzo konkurencyjnych cenach.

W ramach usług związanych z obsługą flot firmowych oferujemy:

 • przeglądy okresowe pojazdów,
 • naprawy blacharsko-lakiernicze,
 • naprawy mechaniczne,
  holowanie pojazdów (dostępne przez 24h na dobę),
 • zgłaszanie szkód komunikacyjnych bezpośrednio w naszym serwisie,
 • serwis ogumienia,
 • hotel dla opon.

Nasi doradcy zawsze pracują na Twoją rzecz i dla Twojego pełnego zadowolenia. Masz pytania? Zadzwoń – tel. 22 771 39 93, 22 357 77 17 lub prześlij maila flota@bmw-service-autorawski.pl – odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości!

Formularz Kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.