Finansowanie

Autoryzowany Serwis BMW AUTO RAWSKI dla swoich Klientów prowadzi bogatą ofertę usług finansowych i ubezpieczeniowych.

finansowanie

Nasi doskonale przygotowani pracownicy przygotują dla Ciebie profesjonalną ofertę związaną z finansowaniem zakupu samochodów zarówno w ramach leasingu, kredytu, jak i zakupu gotówkowego. Aby zaoferować Ci najlepsze warunki finansowe, współpracujemy z BMW Financial Services Polska i BRE Leasing, które pozwalają na indywidualne dopasowanie oferty do potrzeb i oczekiwań Klienta. W zakresie kredytów gotówkowych proponujemy korzystną ofertę Multibanku.

Wszystkich zainteresowanych ubezpieczeniami samochodów BMW zapraszamy do Działu Finansowego, który z pewnością odpowie na wszelkie wątpliwości i pytania Klientów.
tel. 22 771 39 93,
e-mail: leasing@bmw-service-autorawski.pl

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
    Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.