Wallbox Installations Service

Wallbox to coraz popularniejsze rozwiązanie, które przeznaczone jest dla właścicieli samochodów elektrycznych BMW. Dotyczy zamontowania własnej stacji ładowania w wybranym miejscu.

Wallbox Installations Service

Przed instalacją Wallbox BMW proponuje kompleksową usługę, która gwarantuje optymalną instalację dostosowaną do warunków.W jej ramach Klient może samodzielnie, za pomocą funkcji Diagnozy Online, przeprowadzić test możliwości instalacji w określonym miejscu, przeprowadzić ten test wraz z pracownikiem serwisu BMW.

Po pozytywnym przejściu wstępnego testu, kolejnym etapem będzie wykonanie przez serwis BMW usługi Wallbox Installations Check, w ramach której specjalista na miejscu sprawdzi, czy funkcjonująca instalacja elektryczna oraz warunki lokalizacyjne spełniają wymogi do montażu stacji BMW Wallbox.

Ostatni, trzeci etap instalacji terminala Wallbox to zlecenie wykonania stacji jednemu z wybranych partnerów obsługujących klientów Premium. Dodatkowym atutem tego rozwiązania jest możliwość podpisania umowy o dostawę energii elektrycznej z ekologicznym dostawcą prądu, dzięki czemu Twoje BMW będzie mogło być ładowane prądem wytworzonym z odnawialnych źródeł energii.