Usługa door-to-door

Komfort i wygoda naszych Klientów to nasz cel. Dlatego, do Twojej dyspozycji oddajemy możliwość korzystania z usługi door-to-door, która polega na odebraniu zepsutego samochodu, naprawy go w naszym Autoryzowanym serwisie BMW, a następnie odwiezienie pojazdu z powrotem pod wskazany adres. W ten sposób, bez wychodzenia z domu, możesz zlecić wykonanie naprawy mechanicznej swojego BMW. Usługa door-to-door realizowana jest w promieniu 100 km od siedziby Autoryzowanego serwisu BMW AUTO RAWSKI.

door-to-door

Procedura wykonania usługi door-to-door:

 • zlecenie usługi naprawy samochodu,
 • odbiór samochodu z wskazanego miejsca o ustalonej godzinie przez pracowników serwisu,
 • ustalenie zakresu oraz kosztów naprawy w formie telefonicznej oraz potwierdzenie ich drogą mailową,
 • wykonanie naprawy zgodnie z ustaleniami,
 • odstawienie naprawionego samochodu pod podany adres.

 

Koszty usługi door-to-door:

 • transport auta oraz dostarczenie pod wskazany adres – 100 zł netto,
 • transport pojazdu wyłącznie w jedną stronę – 50zł,
 • holowanie samochodu w jedną stronę oraz dostarczenie pod wskazany adres – 200 zł netto.

Ponadto, wszystkim naszym Klientom oferujemy możliwość odpłatnego skorzystania z bogatej oferty samochodów zastępczych.

Wystarczy zadzwonić – tel. 22 771 39 93 lub 22 357 77 17 w godzinach pracy serwisu.

Formularz Kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.