Naprawy mechaniczne

Autoryzowany serwis BMW AUTO RAWSKI to gwarancja najwyższej jakości usług w zakresie napraw mechanicznych Twojego samochodu. Możesz w pełni zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy w zakresie serwisu Twojego BMW. Wykorzystanie innowacyjnych technologii oraz najnowszego sprzętu sprawia, że wszelkie usługi oferowane przez nasz Autoryzowany serwis gwarantują, że Twoje BMW odzyska 100% swojego dawnego wigoru.

naprawy mechaniczne

Podczas naprawy wykorzystujemy wyłącznie oryginalne części BMW przeznaczone specjalnie dla danego modelu pojazdu. To one zapewnią pełną niezawodność, a ich długa żywotność sprawi, że Twoje BMW długo będzie funkcjonować bezawaryjnie.

Nam warto zaufać!

Autoryzowany serwis BMW AUTO RAWSKI dysponuje najnowocześniejszym sprzętem serwisowym w Polsce! Posiadamy oryginalne i specjalistyczne narzędzia przeznaczone do naprawy mechanicznej samochodów BMW oraz najwyższej jakości elektroniczne urządzenia diagnostyczne wyposażone w oprogramowanie do wszelkich modeli BMW. Wszystko to sprawia, że błyskawicznie i niezwykle precyzyjnie zrealizujemy wszelkie naprawy mechaniczne Twojego BMW!

naprawy mechaniczne 2

Autoryzowany Serwis BMW AUTO RAWSKI dysponuje:

  • stanowiskami do aktywnego przyjęcia samochodu do serwisu,
  • 7 specjalistycznymi podnośnikami,
  • 1 stanowiskiem do ustawiania geometrii pojazdów,
  • 3 stanowiskami do diagnostyki i programowania,
  • w pełni wyposażoną myjnią samochodową,
  • stanowiskami do szybkiej obsługi (do napraw i przeglądów).

Zawsze możesz na nas liczyć! Naszym Klientom zapewniamy 24 h pomoc na drodze. W naszym serwisie skorzystać można także z odpłatnej, bogatej oferty samochodów zastępczych.

W razie potrzeby prosimy o kontakt z naszymi doradcami serwisowymi:

Emilia Rusiłowicz

Emilia Rusiłowicz

Doradca Serwisowy
Łukasz Pokorski

Łukasz Pokorski

Doradca Serwisowy

Formularz Kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
    Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.