Konsultacja serwisowa BMW

Autoryzowany serwis BMW AUTO RAWSKI oferuje Aktywną Recepcję Serwisową BMW, podczas której w Twojej obecności przyjrzymy się bliżej danemu egzemplarzowi. W ten sposób Twój samochód uzyska uwagę, na którą zasługuje. Oddając swoje BMW w ręce specjalistów z autoryzowanego serwisu masz gwarancję, że przejdzie on dokładny przegląd, który przeprowadzą wysokiej klasy specjaliści serwisowi.

Warto zaufać najlepszym – Autoryzowanemu serwisowi BMW AUTO RAWSKI!

Postaw na doskonałą formę swojego auta i powierz je wysokiej klasy specjalistom, którzy doskonale je znają! Autoryzowany serwis BMW sprawi, że Twój samochód zawsze będzie w szczytowej formie. Dokładny przegląd zostanie przeprowadzony w Twojej obecności. 

W ramach badania technicznego przez specjalistów z serwisu BMW wykonane zostaną:

7-etapow-kontroli-2

1. Odczytanie danych z kluczyka pojazdu

kontrola kluczyka

Kluczyk zawiera wiele istotnych informacji dotyczących Twojego samochodu. Doradca serwisowy w Autoryzowanym serwisie BMW AUTO RAWSKI w Twojej obecności przeanalizuje wszelkie zapisane na nim informacje za pomocą elektronicznego czytnika. Następnie poinformuje Cię o wyniku badania i poświęci czas na wyjaśnienie indywidualnych wątpliwości.

 

2. Kontrola wewnętrzna pojazdu

Kontrola zewnętrzna pojazdu

W ramach tego badania Doradca serwisowy z Autoryzowanego serwisu BMW AUTO RAWSKI sprawdzi w Twojej obecności wnętrze pojazdu ze szczególnym uwzględnieniem poprawności funkcjonowania elementów i systemów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo i komfort jazdy. W tamach tego etapu konsultacji serwisowej BMW przeprowadzona zostanie kontrola:

 • CBS – stanu oleju i zapisanych usterek,
 • działania i stanu przednich pasów bezpieczeństwa,
 • działania hamulca ręcznego,
 • odgłosów pedałów,
 • luzów układu kierowniczego,
 • stanu przedniej szyby oraz wycieraczek i spryskiwaczy,
 • stanu gaśnicy wraz z jej terminem ważności,
 • pozycji fotela kierowcy,
 • stanu deski rozdzielczej oraz jej oświetlenia,
 • działania radia,
 • działania klimatyzacji, ze szczególnym uwzględnieniem jej czystości.

 

3. Kontrola zewnętrzna pojazdu

Kontrola zewnętrzna pojazdu

Kontrola zewnętrzna pojazdu realizowana jest w celu wykrycia wszelkich uszkodzeń elementów zewnętrznych: szyb, lusterek, karoserii, w tym wgnieceń oraz zarysowań na lakierze oraz wycieraczek. Warto oddać BMW w nasze ręce – profesjonalnie sprawdzimy stan blacharsko – lakierniczy Twojego auta! Postaw na profesjonalistów – Autoryzowany serwis BMW AUTO RAWSKI posiada, jako jedyny w Warszawie, certyfikat Serwisu Blacharsko – Lakierniczego nadany przez BMW.

 

4. Kontrola komory silnika

komora silnika

W ramach tej części konsultacji serwisowej Doradca serwisowy sprawdzi silnik BMW pod względem czystości, uszkodzeń oraz ewentualnych wycieków płynów. Wykona pomiar poziomu płynów, w tym oleju silnikowego, płynu hamulcowego czy płynu chłodzącego. Sprawdzi także stan opon.

 

5. Kontrola tylnej części pojazdu

Kontrola tylnej części pojazdu

Tylna część pojazdu pełni także ważną, choć niedocenianą rolę. W ramach tej części konsultacji serwisowej BMW Doradca serwisowy sprawdzi kompletność wyposażenia związanego z bezpieczeństwem, to znaczy:

 • kompletność wyposażenia schowka narzędziowego,
 • termin ważności apteczki,
 • obecność trójkąta,
 • posiadanie kamizelki odblaskowej.

 

6. Kontrola pojazdu na podnośniku (poziom oczu)

Kontrola pojazdu na podnośniku (poziom oczu)

Podczas badania samochodu na podnośniku w pozycji na wysokości oczu Doradca serwisowy BMW sprawdzi wszelkie elementy związane z uszkodzeniami karoserii i lakieru, stan kół i opon, zawieszenie oraz ewentualne wycieki oleju z amortyzatorów.

Na tym etapie kontrola uwzględnia przede wszystkim:

 • stan blacharsko – lakierniczy,
 • stan felg, opon, w tym grubość bieżnika,
 • stan tarcz i pomiar grubości klocków hamulcowych,
 • obecność ewentualnych wycieków oleju z amortyzatorów,
 • wizualne sprawdzenie zawieszenia, w tym jego prześwitu.

 

7. Kontrola podwozia pojazdu na podnośniku

Kontrola podwozia pojazdu na podnośniku

To ostatni etap konsultacji serwisowej BWM. Podniesienie samochodu jest konieczne, aby dokładnie sprawdzić stan podwozia, elementów zawieszenia, osi pojazdu, układu wydechowego oraz ogumienia. To także doskonała okazja, aby zweryfikować podwozie pod względem ewentualnych uszkodzeń oraz korozji.

Podczas badania sprawdzane są:

 • hamulce,
 • przednia i tylna oś pojazdu (wzrokowo),
 • układ wydechowy (wzrokowo),
 • stan opon oraz głębokość bieżnika,
 • ewentualna korozja i uszkodzenia podwozia,
 • ewentualny wyciek płynów,
 • stan mieszków ochronnych.

 

Autoryzowany Serwis BMW AUTO RAWSKI stawia przede wszystkim na najwyższą jakość usług, także w zakresie obsługi naszych Klientów. Teraz, korzystając z Konsultacji serwisowej BMW realizowanej w naszym serwisie zyskujesz szereg korzyści, których nie otrzymasz nigdzie poza Autoryzowanym serwisem BMW!

Korzyści z Konsultacji Serwisowej BMW

Korzyści z Konsultacji Serwisowej BMW:

Bezpłatna kontrola

Teraz profesjonalny Doradca serwisowy bezpłatnie skontroluje Twoje BMW.

Masz kontrolę nad wszystkim

Zaletą Konsultacji serwisowej BMW jest fakt, że można uczestniczyć w całym procesie. Kontrola będzie wykonana w Twojej obecności, zatem osobiście będziesz mógł się przekonać o stanie swojego BMW.

Przejrzysta kontrola

Podczas kontroli serwisowej będziesz miał możliwość nie tylko samodzielnie przyjrzeć się swojemu BWM, ale także uzyskasz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania i wątpliwości. Doradca serwisowy BWM podczas Konsultacji serwisowej szczegółowo wyjaśni, jakie prace należy wykonać, aby Twoje BMW gwarantowało Ci pełne bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Najważniejsza jest Twoja decyzja

Po przeprowadzeniu Konsultacji serwisowej BMW samodzielnie decydujesz, jakie prace zostaną wykonane przez Autoryzowany serwis BMW.

Żadnych ukrytych kosztów

Autoryzowany serwis BMW gwarantuje najwyższą jakość usług. Wszelkie prace realizowane w Twoim samochodzie są konsultowane z Tobą. W razie konieczności przeprowadzenia dodatkowych prac pracownicy serwisu będą kontaktować się z Tobą w celu ustalenia dalszego postępowania.

Formularz Kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.