Części i akcesoria

Dział części

Autoryzowany Serwis BMW AUTO RAWSKI oferuje kompleksową usługę w zakresie sprzedaży oryginalnych części zamiennych BMW. Nasi doświadczeni pracownicy odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją wszystkie wątpliwości w zakresie odpowiedniego wyboru części. Zapraszamy do współpracy wszystkie niezależne warsztaty.

magazyn oryginalnych części

Po podpisaniu umowy gwarantujemy dostawę części i akcesoriów własnym transportem.

 

 

Akcesoria

akcesoria

 

 

Oryginalne akcesoria BMW i

bmw-i

Wśród akcesoriów BMW i znajdziesz najbardziej innowacyjne rozwiązania, które zasadniczo ułatwią Ci życie oraz sprawią, że będzie ono jeszcze bardziej atrakcyjne. Znajdziesz tutaj gadżety jeszcze bardziej poprawiające funkcjonalność każdego BMW i:
związane z ładowaniem BMW i: Wallbox Pure, zawieszka na kabel, kabel do szybkiego ładowania, wszelkiego typu osłony np.: osłonę kluczyka, osłonę klimatyczną, rolety przeciwsłoneczne, dywaniki ochronne, praktyczne skrzynki i torby pozwalające na sprawne przewożenie towarów, gadżetów, zakupów, w zakresie bezpieczeństwa: fotelik samochodowy dla dzieci, łańcuchy przeciw śnieżne czy komplet opon zimowych, w ramach innowacyjnych technologii możesz zainstalować adapter Snap-in oraz Hotspot LTE.

 

 

Kolekcja BMW i Lifestylebmw lifestyle

BMW i to samochód oparty o innowacyjną technologię, której źródłem jest dążenie do czystego środowiska. Ten model samochodów to nie tylko inżynierski kunszt, ale także wyjątkowa dbałość o szczegóły designu. BMW i to kwintesencja nowoczesnego stylu, ekologicznego użytkowania oraz recyklingu.

Odzwierciedleniem tej holistycznej koncepcji nowoczesnej motoryzacji jest kolekcja BMW i Lifestyle. Jej elegancja, doskonały styl oraz świetne wykończenie sprawia, że w pełni odzwierciedlają filozofię modeli BMW i. Produkty BMW i Lifestyle to nowoczesne potraktowanie natury i odpowiedzialne wykorzystanie surowców naturalnych. Wykorzystanie ekologicznych technik gwarantuje zużycie mniejszej ilości szkodliwych dla środowiska środków chemicznych. Co więcej, większość wyposażenia wykonana jest z surowców pochodzących z recyklingu i nadających się do ponownego przetworzenia. Nowoczesność i inspiracja naturą – to trendy, które głównie przyświecały projektantom pracującym nad tworzeniem akcesoriów BMW i Lifestyle. Harmonia wzorów oraz ciepła kolorystyka sprawia, że te akcesoria przyciągają uwagę. Szczegół i precyzja – akcesoria wykonane w ramach linii BMW i Lifestyle charakteryzują się także najwyższą jakością wykończenia. Każdy detal wykonany został z pietyzmem i dbałością, a modna kolorystyka podkreślająca kolory BMW oddaje ideę zrównoważonego rozwoju.

 

 

Magazyn oryginalnych części

Oferujemy dostęp do oryginalnych części i akcesoriów przeznaczonych do samochodów BMW oraz do samochodów MINI. W jednym miejscu masz możliwość wglądu do kompleksowej oferty prezentowanej przez wszystkich autoryzowanych dealerów BMW w całej Polsce.

Magazyn oryginalnych części (2)

Internetowy magazyn oryginalnych części BMW oferuje:

  • prostą i czytelną w obsłudze wyszukiwarkę umożliwiającą sprawne sprawdzenie, czy konkretna część jest dostępna u któregokolwiek dealera na terenie kraju,
  • informację o cenie części zamiennej,
  • możliwość kontaktu z dealerami – to dealer będzie się z Tobą kontaktował po tym, jak po wybraniu części i umieszczeniu jej w wirtualnym koszyku podasz swoje dane kontaktowe. W ten sposób uzyskasz najbardziej korzystne ceny oraz najszybszy sposób sfinalizowania transakcji.

BMW Polska jest podmiotem udostępniającym mechanizm działania serwisu umożliwiającego wyszukiwanie oraz wysyłanie zapytań do dealera, ale nie uczestniczy w sprzedaży i tym samym nie jest stroną odpowiedzialną za informacje umieszczane w wyszukiwarce przez poszczególnych dealerów.

Magazyn oryginalnych części BMW ( https://ssl.bmw.pl/bmwpartnerzy/katalog.php ) – skorzystaj z usług!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach otwarcia serwisu:

Rafał Wardakowski

Rafał Wardakowski

Kierownik Działu Części i Akcesoriów

Anna Rawska

Anna Rawska

Doradca ds. Sprzedaży Części Zamiennych