Serwis

Autoryzowany Serwis BMW AUTO RAWSKI realizuje bogatą ofertę profesjonalnych usług związanych z serwisem samochodów marki BMW. O wysokiej jakości oferowanych usług serwisowych świadczy fakt, że byliśmy pierwszym w Warszawie serwisem, który otrzymał prestiżowy Certyfikat Serwisu Blacharsko-Lakierniczego nadany przez BMW Polska.

U nas wykonasz:

 • najwyższej jakości serwis blacharsko-lakierniczy,
 • profesjonalne naprawy mechaniczne,
 • naprawy elektryczne,
 • naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne,
 • serwis ogumienia.

Dbamy także o komfort naszych Klientów. Dlatego też proponujemy niezwykle wygodne i dostosowane do ich potrzeb profesjonalne usługi, takie jak:

 • samochód zastępczy BMW,
 • door to door,
 • Service Inclusive,
 • Wallbox Instalation Service dla Klientów dysponujących modelami zasilanymi elektrycznie.

Najwyższa jakość realizowanych przez nas usług serwisowych związana jest z doskonale przygotowanym personelem, oryginalnymi częściami zamiennymi oraz profesjonalnym wyposażeniem naszego Autoryzowanego serwisu BMW.

Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
  Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.