Auta używane

Sprzedaż samochodów używanych stanowi jeden z podstawowych segmentów działalności naszej firmy.

Wszystkie używane pojazdy przed sprzedażą przechodzą szczegółowy przegląd techniczny realizowany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów zatrudnionych w Autoryzowanym Serwisie BMW. Każde auto sprawdzane jest także pod kątem wypadkowości. Wszystkie samochody przechodzą całościowe badanie punktów kontrolnych BMW, co daje rzadko spotykane bezpieczeństwo zakupu samochodu używanego.

Kupując samochód w naszym salonie masz pewność, że otrzymujesz pojazd wysokiej jakości oraz że nie brał on udziału w wypadku.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sposoby finansowania kupowanych w naszym salonie samochodów używanych. Poza tradycyjnym zakupem gotówkowym, oferujemy także możliwość zakupu samochodu na kredyt lub w drodze leasingu.

Oferujemy pojazdy używane w ramach komisu. Jesteśmy firmą, która w sposób profesjonalny przeprowadzi sprzedaż Twojego samochodu. W tym celu załatwimy wszelkie formalności. Co więcej, nie nakładamy żadnych ograniczeń czasowych na pozostawione w naszym salonie samochody. Ponadto, wszystkie pozostawione w komisie pojazdy objęte są ubezpieczeniem i monitorowane są przez całą dobę – dbamy o bezpieczeństwo  każdego powierzonego nam auta.

W ofercie mamy bardzo bogaty wachlarz pojazdów. Znajdziesz wśród nich samochody klasy Premium marki BMW i MINI COOPER oraz luksusowe limuzyny typu Rolls – Royce.

Zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu


Grzegorz Penzioł

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych BMW
Łukasz Pokorski

Łukasz Pokorski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych BMW

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.