Auta używane

M5 BMW M5

605 000

Sprzedaż samochodów używanych stanowi jeden z podstawowych segmentów działalności naszej firmy.

Wszystkie używane pojazdy przed sprzedażą przechodzą szczegółowy przegląd techniczny realizowany przez wysoko wykwalifikowanych specjalistów zatrudnionych w Autoryzowanym Serwisie BMW. Każde auto sprawdzane jest także pod kątem wypadkowości. Wszystkie samochody przechodzą całościowe badanie punktów kontrolnych BMW, co daje rzadko spotykane bezpieczeństwo zakupu samochodu używanego.

Kupując samochód w naszym salonie masz pewność, że otrzymujesz pojazd wysokiej jakości oraz że nie brał on udziału w wypadku.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sposoby finansowania kupowanych w naszym salonie samochodów używanych. Poza tradycyjnym zakupem gotówkowym, oferujemy także możliwość zakupu samochodu na kredyt lub w drodze leasingu.

Oferujemy pojazdy używane w ramach komisu. Jesteśmy firmą, która w sposób profesjonalny przeprowadzi sprzedaż Twojego samochodu. W tym celu załatwimy wszelkie formalności. Co więcej, nie nakładamy żadnych ograniczeń czasowych na pozostawione w naszym salonie samochody. Ponadto, wszystkie pozostawione w komisie pojazdy objęte są ubezpieczeniem i monitorowane są przez całą dobę – dbamy o bezpieczeństwo  każdego powierzonego nam auta.

W ofercie mamy bardzo bogaty wachlarz pojazdów. Znajdziesz wśród nich samochody klasy Premium marki BMW i MINI COOPER, samochody elektryczne BMWi oraz luksusowe limuzyny typu Rolls – Royce.

Zapraszamy!

Zapraszamy do kontaktu


Iwona Szkodlarska

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Łukasz Pokorski

Doradca ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

Formularz kontaktowy

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Auto Rawski Sp. z o.o. w wyżej wymienionych celach, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (opubl. t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Przekazanie danych osobowych Auto Rawski Sp. z o.o. jest dobrowolne i podlega zapisom ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.). Auto Rawski Sp. z o.o. będzie administrować danymi, tj. przechowywać, przetwarzać oraz gdy zajdzie taka potrzeba przekazywać podmiotom wchodzącym w skład Grupy BMW i z nią współpracującym, w szczególności w celu realizacji właściwych akcji lub czynności, ciągłej poprawy obsługi klientów oraz informowania o produktach BMW lub ofertach specjalnych. Auto Rawski Sp. z o.o. deklaruje, że wszelkie informacje będą przechowywane i przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r. Nr 101 poz. 926 z późn. zm.) oraz że nie zostaną sprzedane, wynajęte, ani przekazane osobom trzecim. Jestem świadomy przysługującego mi prawa dostępu do treści przekazanych danych osobowych oraz ich poprawiania i usunięcia.
    Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm.), wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych o produktach lub usługach BMW i podmiotów świadczących usługi powiązane z produktami BMW, w tym w szczególności usługi finansowe, ubezpieczeniowe, sprzedaż części i akcesoriów, za pomocą środków komunikacji elektronicznej.